Polecane

makijaz

Profesjonalne wsparcie dla Panny Młodej.

Studio Twarzy i Ciała to genialny makijaż ślubny oparty na wcześniejszych przygotowaniach twarzy i ciała odpowiednimi zabiegami. Masaże, pilingi, henna, depilacja, relaks… W Studio Paznokcia przygotowywane są najmodniejsze stylizacje dłoni.
Studio Fryzur zapewnia świetnie wykonane fryzury ślubne. Firma specjalizuje się w kompleksowej obsłudze Panien Młodych i od lat najlepiej wspiera nasze Klientki. Gorąco polecamy.
Prosimy się kontaktować z Agnieszką Wąclewską tel. 505 113 612

uroda

Wygodna forma makijażu z dojazdem do Klienta.

Kasia współpracuje z naszymi salonami NAJNA od kilku lat. Zapewnia specjalną opiekę w zakresie odpowiedniego przygotowania cery. Wykonuje również przepiękny makijaż ślubny oparty na profesjonalnych kosmetykach. Makijaż próbny można wykonać przed przymiarką w Studio Stylizacji po wcześniejszym umówieniu się.
Niezwykłym udogodnieniem jest dojazd do Klienta. Wówczas z usług makijażu może skorzystać nie tylko Panna Młoda, ale również mama i świadkowa.
Prosimy się kontaktować z Kasią tel. 509 206 148


foto

Manufaktura Fotografii.

Najwybitniejsza fotografia ślubna jaką znamy to Manufaktura Fotografii. To niesamowicie uzdolnieni fotografowie. Wystarczy odwiedzić stronę www.manufakturafotografii.pl, by popodziwiać cudowne chwile ich szczęśliwych Klientów. Reportaże i pomysły wyjazdów w ciekawe plenery to ich specjalność. Ta pamiątka jest warta każdej ceny. Bardzo polecamy.
Prosimy się kontaktować z Adamem tel. 791 922 498

Powered by WordPress Popup