Rekomendacje

Asia

Suknia spisała się bardzo dobrze się w niej czułam i bawiłam 🙂 Był to cudny dzień. Bardzo serdecznie jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam!!!

Paulina

Właśnie teraz uświadomiłam sobie, ze nie podziękowałam tak oficjalnie Panią za pomoc!!! Z sukni byłam niesamowicie zadowolona, na wszystkich robiła wrażenie! Czułam sie w niej super, była niesamowicie wygodna! Do tego wszystkie dodatki były niesamowicie pasownie dobrane… Naprawdę jestem szczerze wdzięczna za okazana pomoc i serce:-) Czułam sie w tym dniu niesamowicie wyjątkowa i piękna, dlatego i Paniom należy się wielkie podziękowanie!!!

Agnieszka

Jestem niesamowicie usatysfakcjonowana z wyboru salonu Najna… Mam świadomość, że ten model sukni mogłam zakupić pewnie w innych salonach, ale z cala pewnością nie byłoby tam tak miłych, pomocnych i ciepłych osób… Dlatego jeszcze raz z całego serca dziękuje!!!

Ewa

Jestem w pełni zadowolona? Krótko pisząc, dziewczyny jesteście w skali 1:10 na 10+. Stałam się wierna wasza fanką i będę odwiedzała Was z wszystkimi moimi koleżankami. Całusy dla całej załogi NAJNA. Było cudownie.

Kasia

Wyglądałam prześlicznie, goście byli zachwyceni. Ba, przyjaciółka po moim ślubie poleciała do Was i zamówiła już suknię na swój ślub w czerwcu 2012, też Justin Alexander, ale tą 7/8 🙂 Jeszcze raz dziękuję, p. Ewo i p. Patrycjo za przemiłą obsługę i dużą pomoc:)

Kamila

Chciałabym jeszcze raz serdecznie podziękować za pomoc w wyborze przepięknej sukni ślubnej Sweetheart 5832, wszystkich dodatków jak i za miłą atmosferę panującą podczas przymiarek. Ślub mam już za sobą, pozostają tylko miłe wspomnienia i cudowne zdjęcia na których wyglądam jak księżniczka, tak się właśnie czułam tego dnia. Od gości również słyszałam, że wyglądałam ślicznie i to dzięki WAM- dzięki salonom NAJNA. Będę polecała swoim koleżanką WAS NAJNA.

Kasia i Enrique

Dziękujemy serdecznie drogim Paniom z salonu Najna za wszystko co dla nas zrobiły!! Za niezwykła troskę i serce. Pozdrawiamy gorąco!!

Anna

Minęły już prawie 2 miesiące od CUDOWNEGO DNIA moich zaślubin, a ja czuję się nadal jakby to było wczoraj, a czasem wręcz mam wrażenie, że On dopiero nadejdzie…….Przygotowania to coś wspaniałego! Bardzo bardzo serdecznie, raz jeszcze dziękuję za przemiłą obsługę, pomoc, radę! I tak na marginesie dodam, iż nie zamieniłabym mojej sukni na żadną inną! 🙂

Iza

Dziewczyny, jeszcze raz wielkie DZIĘKI. Już po wszystkim. Było niesamowicie, bosko i ogólnie szkoda tak krótko. Tak się martwiłam o podpięcie i cały ten tren, a tu żaden problem. Jesteście boskie? Wszystko wypadło idealnie. Suknia super wygodna, a pierwszy taniec poszedł bez problemu. Posłuchałam Was co do żywego kwiatka. Podsumowując 0 jesteście EXPERTAMI!!! Polecę Was wszystkim koleżankom. Do zobaczenia.

Anna

Dzięki Waszej sukni czułam się jak Księżniczka, dzięki Wam ten dzień był najpiękniejszym w moim życiu. Jeszcze raz Wam dziękuje, jak zarówno Pani Danusi(krawcowej)

Powered by WordPress Popup