Dobór garnituru do sukni ślubnej

Czy spotkałeś się kiedyś z opinią, że garnitur ślubny i tak blednie przy sukni panny młodej? Wiesz, że wcale nie musi tak być? Przeczytaj ten wpis i dowiedz się, co zrobić, by Twój garnitur także robił wielkie wrażenie!

 

W trakcie przygotowań do ślubu często zdarza się, że potrzeby Panny Młodej wychodzą na pierwszy plan. Przez co często zapomina się o odpowiednim przygotowaniu do tego dnia Pana Młodego. 

 

  1. Dopasuj garnitur do stylu wesela.
    Oczywiście nie chodzi o to, żeby skupić się na kolorze dekoracji na sali weselnej, tylko o stopień formalizacji uroczystości, porę roku i miejsce,
    w której odbywa się ślub i wesele. 
  2. Krój garnituru.
    Mężczyzna, który zna się na męskiej elegancji, ale równocześnie chce czuć się wygodnie i nowocześnie, powinien zdecydować się na garnitur ślubny jednorzędowy, dwu- lub trzyczęściowy.

           Ten ostatni będzie bardzo wygodnym pomysłem, bo zgodnie z zasadami nie powinno się zdejmować marynarki, jeśli nie ma założonej kamizelki.

  1. Garnitur szyty na miarę, czy z salonu?

          Jeśli Twoja figura nie odbiega, od klasycznej śmiało możesz, udać się do salonu z garniturami  i tam wybrać strój. Jeśli Twoje wymiary są ,,niestandardowe”, zachęcamy do odwiedzenia                        krawcowej, która uszyje kostium pod Twoje wymiary.

 

Pamiętaj, właściwie  dobrany, wygląda dobrze na zdjęciach, jest wygodny i przyciąga spojrzenia.