Dobór wygodnego obuwia & torebki

Suknia już gotowa, ale nadal brakuje Ci dodatków? Zastanawiasz się jakie buty wybrać, by przetańczyć w nich całą noc? I oczywiście co z torebką?
Czy powinnaś ją mieć tego dnia przy sobie? Jeśli szukasz, odpowiedzi na te pytania przychodzimy z pomocą!

Buty ślubne to zaraz po sukni, najważniejszy element stroju Panny Młodej. W sklepach jest ich co niemiara, pełne gamy kolorystyczne i rodzaje. Ale, pamiętaj, tylko wygodne buty ślubne pozwolą Ci z lekkością i gracją podejść do ołtarza, zatańczyć pierwszy taniec, a potem całą noc spędzić na parkiecie.
Każdy but, powinien być dłuższy od stopy najwyżej o kilka milimetrów. Nigdy nie wybierajmy butów za dużych, ponieważ wtedy tylna część buta nie będzie dobrze obejmowała pięty, co może spowodować chwianie się podczas chodzenia.
Kształt czubka najlepiej dopasować do kształtu stopy. Jeśli palce są szeroko rozstawione, panna młoda nie powinna wybierać butów ze szpiczastymi lub migdałowymi noskami. W takiej sytuacji lepszy będzie czubek szerszy, półokrągły.
O dziwo o torebkach ślubnych mówi się bardzo mało. Choć wiele z przyszłych panien młodych ma co do nich wątpliwości.
Powszechnie panują dwie odmienne opinie. Pierwsza mówi, że pannie młodej w dniu ślubu torebka jest niepotrzebna, ponieważ wszystkie rzeczy trzyma jej świadkowa lub mama. Druga opinia mówi, że panna młoda powinna mieć torebkę ze swoimi rzeczami po ceremonii ślubnej tj. na sali weselnej.
Dzięki temu wszystkie najważniejsze rzeczy będziesz miała pod ręką. Rozwiązaniem dla tych wszystkich panien młodych, które pragną mieć rzeczy przy sobie, a nie chcą, kupować torebki ślubnej okazała się suknia ślubna z kieszeniami!