Garnitury

Suknia ślubna już wybrana, teraz czas na dobór stosownego garnituru. Wybraliśmy dla Was markę New Men Style, którą z wielkiej pasji stworzył Jerzy Gałczyński. Od wielu lat jest jednym z czołowych w Polsce producentów i dystrybutorów wysokiej jakości eleganckich ubrań męskich.

W salonie Świat Mody Ślubnej w strefie męskiej zaprezentowane są stylowe garnitury, koszule, płaszcze, czy kurtki męskie i różne akcesoria. To efekt ciężkiej pracy, wieloletniego doświadczenia i dbałości o każdy szczegół.

Ponad 30 lat istnienia na rynku nauczyło nas wiele – dlatego ciągle zmieniamy się i podążamy za trendami. Nie boimy się awangardy, ale nie zapominamy też o klasyce. Wykreuj z nami swój wizerunek!

New Men to jednak nie tylko sklep z garniturami. Znajdziesz tu również eleganckie koszule męskie w wielu fasonach (klasyczne – regular, taliowane – slim fit, z mankietami na spinki) i kolorach. Ich wysoka jakość na pewno Cię usatysfakcjonuje. Oczywiście w naszej ofercie są także spodnie męskie na różne okoliczności. Przygotowaliśmy fasony mocno biznesowe i bardziej casualowe, np. chinosy. Możesz dobrać do nich odpowiednie marynarki oraz oczywiście – eleganckie męskie buty. Czymże byłaby też męska konwekcja bez odpowiednich akcesoriów! 

Wykreuj z nami swój wizerunek!

NAJNA Świat Mody Ślubnej

Krawiec – Stylista Magdalena
510 297 343

dzwoń / pytaj / rezerwuj wizyty