Garnitury

Suknia ślubna już wybrana, teraz czas na dobór stosownego garnituru. Wybraliśmy dla Was markę Andreas Moskin, z którą w ten wyjątkowy dzień będziecie wyglądać zjawiskowo i czuć się dobrze.

W salonie WOW w strefie męskiej zaprezentowane są stylowe garnitury, koszule, buty i różne akcesoria. To efekt ciężkiej pracy, wieloletniego doświadczenia i dbałości o każdy szczegół.

Andreas Moskin to dynamiczna marka z kreatywnymi kolekcjami męskimi biznesowymi oraz na co dzień. Naszym klientom proponujemy wybór gotowych garniturów, dopasowanych do Twojej sylwetki lub skorzystanie z usługi indywidualnego krawiectwa. Założyciele określają swoją modę jako „niedrogą, elegancką i wygodną”, gdzie naturalne tkaniny dają poczucie luksusu i wolności. Podążając za legendarnymi włoskimi tradycjami krawieckimi kostiumy Andreasa Moskina są wykonywane ręcznie z najlepszej wełny merynosów z maksymalną dbałością o szczegóły i szew. Kiedy mówimy o jakości, nie idziemy na żadne kompromisy. Dlatego nigdy nie sprzedawaliśmy ubrań, tylko styl życia. Nigdy nie podążaliśmy za trendami, wyznaczaliśmy je i wróciliśmy do ponadczasowej elegancji.

Wykreuj z nami swój wizerunek!

Najna WOW

536 071 093

dzwoń / pytaj / rezerwuj wizyty