JAK ZAMÓWIĆ SUKNIĘ


Znalazłaś już suknię swoich marzeń? Nie odkładaj zamówienia na ostatni moment. Jeśli nie jesteś pewna, jak to zrobić, śpieszymy z wyjaśnieniami!


Suknię ślubną należy zakupić do 8 miesięcy przed datą uroczystości. Zamówienie jej później skutkuje dodatkową opłatą w wysokości 450 zł, a nawet 650 zł. Dopłaty tej można uniknąć, decydując się na zakup modelu ekspozycyjnego, czyli konkretnie tego, który jest przez Ciebie mierzony w salonie. Jest on zawsze w niższej cenie niż suknia nowa.

W chwili, kiedy się zdecydujesz, konsultantka zbierze wymiary Twojej sylwetki, a następnie ustali z Tobą szczegóły zamówienia, takie jak kolor sukni, obecność trenu, czy sposób jej zapinania. Projekty sukien można także modyfikować, o czym przeczytasz tutaj. Poinformuj nas o tym, co w sukni Ci nie odpowiada, a my postaramy się znaleźć odpowiednie rozwiązanie.

Podczas składania zamówienia, należy wnieść zadatek, który wynosi 2500 zł. Jeżeli cena sukni, którą wybrałaś, jest niższa niż kwota zadatku, należy ją uiścić w całości. Zadatek można opłacić gotówką, kartą bądź poprzez przelew na konto – maksymalnie do 3 dni od złożenia zamówienia.

Dopłata do pełnej wartości sukni następuje podczas pierwszej przymiarki. Opłaty związane z dopasowaniem sukienki i wyborem dodatków można uiścić dopiero w dniu odbioru sukni ślubnej.